• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Rozdano wyróżnienia dla uczniów prudnickich szkół

Burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych, Radna Rady Miejskiej w Prudniku Zofia Zeprzałka - Krzemień oraz Dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania w Prudniku Maria Strońska wyróżnili najlepszych uczniów i sportowców szkół w Gminie Prudnik oraz laureatów wojewódzkich i ogólnopolskich konkursów i olimpiad. Pogratulowali oni uczniom wyróżniającym się w nauce i sporcie oraz wręczyli dyplomy i drobne upominki. Podziękowano także nauczycielom, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesów wyróżnionych uczniów.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów w przyszłym roku szkolnych, a na nadchodzące wakacje samych słonecznych dni i radosnych, bezpiecznych chwil.

 

 

fot. Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik