• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Nowa siłownia zewnętrzna w Moszczance

W ramach Budżetu Obywatelskiego 2018 na terenie przy boisku sportowym w Moszczance posadowiono urządzenia do ćwiczeń siłowych na wolnym powietrzu:

- wahadło z biegaczem oraz twisterem

- wioślarz wolnostojący

- wyciskacz siedzący + wyciąg górny

- orbitrek wolnostojący

- steper + odwodziciel

- koła tai chi + ster

- poręcze podwójne

- rower wolnostojący

- jeździec wolnostojący

- tablica informacyjna

Koszt realizacji zadania wyniósł 24 000 zł (w tym 14 000 zł z Funduszu Sołeckiego).

 

 

Przypominamy, że Moszczanka wraz z Szybowicami, Rudziczką i Niemysłowicami wygrała ubiegłoroczny Budżet Obywatelski w kategorii dużych sołectw.

W Szybowicach zostały zakupione krzesła do Wiejskiego Domu Kultury, w Rudziczce dokonano zakupu strojów galowych dla orkiestry, natomiast w Niemysłowicach zlecono dokumentację projektową i wykonano mapki na budowę altany przy Centrum Sportowym.

 

 

Wczoraj na LVII sesji Rady Miejskiej przegłosowano uchwałę w sprawie ustalenia zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji społecznych na temat budżetu Gminy Prudnik na 2019 rok, a więc już niedługo wystartuje kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego. Już teraz zapraszamy Państwa do zgłaszania zadań, a w późniejszym czasie do oddawania głosów na zgłoszone zadania.