• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Wygraliśmy II Marszałkowski Budżet Obywatelski

Właśnie poznaliśmy wyniki II Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.
Z ilością 7649 głosów jesteśmy liderami  w swojej kategorii.
Dziękujemy za Państwa głosy.

 

Wyniki zostały ogłoszone w transmisji online na fanpage'u Województwa Opolskiego Link 

Przypomnijmy, że Gmina Prudnik złożyła zadanie pn. „Organizacja cyklu dziewięciu imprez integracyjnych na terenach wiejskich gminy Prudnik”, które dotyczy organizacji imprez w dziewięciu miejscowościach wiejskich. Inicjatorem zadania jest Damian Szepelawy. Wydarzenia będą adresowane do wszystkich grup wiekowych. Zorganizowane mają zostać rodzinne imprezy, zawody sportowe oraz akcje letnie dla dzieci i młodzieży.  

W ramach głosowania do Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego można było oddać głosy na dwa zadania, jedno w kategorii powiatowej i drugie subregionalne. Dzięki temu subregionalny projekt z Białej mogli poprzeć mieszkańcy Gminy Prudnik, natomiast na zadanie z gminy Prudnik mogli głosować mieszkańcy Gminy Biała. W związku z tym obie gminy nawiązały współpracę.

Projekt z Białej otrzymał 9933 głosy.

W ramach swojego projektu „Duży koncert w małych gminach” Bialska Orkiestra Dęta zamierza zakupić sprzęt muzyczny, który będzie służył młodym osobom, chcącym uczyć się gry na instrumentach. Dodatkowo orkiestra chce zorganizować koncerty noworoczne w tych gminach, które wesprą Białą w głosowaniu.

MBO.jpeg

Fot: A. Dereń