• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

100-latka z Prudnika

W dniu dzisiejszym w mieszkaniu, w którym mieszka z rodziną, pani Kunegunda Klóska obchodziła swoje setne urodziny. Były kwiaty, gratulacje i gromkie „dwieście lat.

Z okazji jej setnych urodzin w odwiedziny przyjechali do niej przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Prudniku, Zakładu Usług Społecznych oraz Urzędu Wojewódzkiego. W uroczystości brały również udział pani Janina Okrągły oraz pielęgniarki, które  na co dzień zapewniają opiekę medyczną stulatce. Zastępca Burmistrza Stanisław Hawron wraz z Dorotą Szmulik z USC w Prudniku wręczyli jubilatce kwiaty oraz list gratulacyjny. Zgromadzeni odśpiewali pani Kunegundzie gromkie "200 lat".

Pani Kunegunda nie narzeka na zdrowie. Choć ma problemy ze słuchem i wiele innych dolegliwości, uśmiechała się serdecznie. Jubilatka doczekała się siedmioro wnucząt, dziesięcioro prawnucząt i jednego praprawnuka.

Serdecznie gratulujemy i składamy życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności!