• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

"Kto czyta, żyje podwójnie"

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Prudniku gościliśmy uczniów klasy trzeciej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Prudniku.

Co roku uczniowie z prudnickich szkół mają okazję odwiedzić różne miejsca, aby posłuchać czytania książek specjalnie dla nich przygotowanych. W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Prudniku gościliśmy uczniów klasy trzeciej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Prudniku. Dzieci miały okazję posłuchać czytania radnej Rady Miejskiej Zofii Zeprzałki-Krzemień. Pani Zofia przedstawiła „Karolcię” Marii Krüger. Po czytaniu uczniowie zostali zaproszeni do gabinetu Burmistrza Prudnika Franciszka Fejdycha, który opowiedział o swojej pracy i organizacji Urzędu.