• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Osiem par z Gminy Prudnik odebrało wczoraj z rąk Burmistrza medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

W dowód uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny, Prezydent Rzeczypospolitej przyznał medale za długoletnie pożycie małżeńskie. To nagroda dla osób, które przeżyły w jednym związku małżeńskim 50, a nawet 60 lat. Medalami zostało odznaczone 8 par z Gminy Prudnik, w tym 1 para obchodziła diamentowe gody, a 7 – złote gody.

Drodzy Jubilaci z okazji tak pięknej rocznicy ślubu, składamy serdeczne życzenia. Długich lat życia w zdrowiu, pogody ducha i doczekania się kolejnych jubileuszy.