• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Szkolenie ćwiczebne alarmu pożarowego w ZS w Prudniku

W Zespole Szkół w Prudniku przy ul. Dąbrowskiego 2 zostało zorganizowane szkolenie ćwiczebne alarmu pożarowego. Organizatorami byli Prezes ZG OSP RP w Prudniku Stanisław Hawron i Komendant Gminny ZG ZOSP RP Edward Wójtowicz. Tematem ćwiczeń było doskonalenie dowodzenia i współdziałania jednostek PSP i OSP, Straży Miejskiej, Policji, Pogotowia Ratunkowego, Gazowego i Energetycznego Gminnego Centrum Reagowania i Porządku Publicznego. Podczas ćwiczeń sprawdzono działanie kadry pedagogicznej szkoły oraz zachowanie się uczniów podczas ewakuacji. 
Podczas ćwiczeń odbył się także instruktaż dla personelu szkoły na temat posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym (gaszenie pożaru w zarodku).