• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Nabory z poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność"

Od 14.05.2018r. do 28.05.2018r. ruszają nabory z poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" na zadania grantowe:

I. Ogłoszenie nr 2/2018/G z zakresu wzmocnienia kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych, oraz zgodnie z przedsięwzięciem I.2.1 Organizacja imprez  oraz realizacja innych  działań promujących specyfikę obszaru.

PDFOgłoszenie o powierzenie grantów 2_2018_G.pdf (350,32KB)

II. Ogłoszenie nr 3/2018/G z zakresu promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych, oraz zgodnie z przedsięwzięciem II.1.1 Wykorzystanie dostępnych mediów w informacji i promocji obszaru.

PDFOgłoszenie o powierzenie grantów 3_2018_G.pdf (352,74KB)