• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Podziękowania dla Wojska Polskiego

Na wczorajszej sesji Rady Miejskiej Burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych podziękował pułkownikowi Grzegorzowi Winckowi Dowódcy Jednostki nr 3444 w Głogowie za trud i profesjonalizm w uruchomieniu dodatkowej przeprawy przez rzekę Prudnik.

"Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni mobilnością i zdolnościami Jednostki w Głogowie. Szybkość i dokładność wykonania zadania, dyscyplina i bardzo pozytywne nastawienie do wszystkich tych, którzy przy tej przeprawie pracowali jest dla nas przykładem, że wojsko polskie w każdej sytuacji jest w stanie zrealizować to co przyjmie na siebie i że zawsze można liczyć na wojsko kiedy już wszystkie inne środki i metody zawiodły. Także Panie Pułkowniku w imieniu mieszkańców Prudnika, w imieniu Rady Miejskiej w Prudniku i w imieniu własnym chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim żołnierzom wojska polskiego za trud i profesjonalizm w uruchomieniu dodatkowej przeprawy przez rzekę Prudnik. Dzięki decyzjom Dowództwa mogliśmy zapewnić poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom naszej Gminy. Jesteśmy dumni z polskich żołnierzy. Dziękujemy Wam za służbę dla Prudnika i dla mieszkańców Prudnika." - mówił Burmistrz Prudnika.