• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Lista projektów dopuszczonych do głosowania w II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

Budżet Marszałkowski.png

Zgodnie z przyjętym harmonogramem na stronie www.budzet.opolskie.pl pojawiła się lista projektów dopuszczonych do głosowania w II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Z terenu powiatu prudnickiego przeszły 3 projekty:

- "Akcja dla płuc - miasta grają w zielone" koszt realizacji zadania to 100 000,00 zł

- "Wspierajmy się razem!!!" Rehabilitacja dla seniorów, integracja sensoryczna dla dzieci oraz wspomaganie rozwoju niepełnosprawnych koszt realizacji zadania to 96 895,95 zł

- Organizacja cyklu 9-ciu imprez integracyjnych na terenach wiejskich gminy Prudnik koszt realizacji zadania to 84 050,00 zł.

Poza wnioskami powiatowymi podane są również propozycje zadań o zasięgu subregionalnym i tych dla powiatów: głubczyckiego, prudnickiego i krapkowickiego jest 9.

Od poniedziałku 9 kwietnia b.r. rozpoczyna się głosowanie mieszkańców, które potrwa do 29 kwietnia b.r. Serdecznie zapraszamy do oddania głosu na zadania, które mogą być sfinansowane ze środków Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego i które mogą przyczynić się do rozwoju naszego regionu.