• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Śniadanie wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy

Burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych wziął udział w uroczystym śniadaniu wielkanocnym w Środowiskowym Domu Samopomocy w Prudniku. W spotkaniu brali również udział zaproszeni goście, m.in. Posłanka na Sejm RP Katarzyna Czochara, proboszcz parafii p.w. św. Michała Archanioła w Prudniku Stanisław Bogaczewicz, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Prudniku Tomasz Szurmak, Radna Rady Miejskiej Iwona Dębińska oraz Janina Okrągły, reprezentująca Optimę i lekarz opiekująca się podopiecznymi ŚDS.

„Przede wszystkim miłości. Miłości wzajemnej, miłości do świata, miłości opiekunów do Was i wzajemnie. Bo wszystko co dobre na tym świecie, tak naprawdę pochodzi od miłości – składał życzenia podopiecznym ŚDS Burmistrz Prudnika - życzę Wam zdrowych, spokojnych i radosnych świąt. Żeby po tych świętach były tylko dobre wspomnienia”.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, podczas której można było skosztować tradycyjnych potraw. Były więc jajka pod różną postacią, żurek i wypieki wielkanocne, a stoły udekorowane były w świąteczne ozdoby.