• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Sesja Prudnickiej Rady Seniorów

W Urzędzie Miejskim w Prudniku odbyło się spotkanie Prudnickiej Rady Seniorów. W trakcie posiedzenia Przewodnicząca Rady Barbara Damszel poinformowała o porozumieniu Gminy Prudnik ze Związkiem Banków Polskich i Fundacją Warszawski Instytut Bankowości, dzięki któremu m.in. seniorzy będą mogli skorzystać z edukacji dotyczącej finansów, bezpieczeństwa w internecie oraz gospodarki elektronicznej. O projekcie pisaliśmy na naszej stronie LINK.

Na spotkaniu omówiono także bieżące sprawy i ustalono dyżury radnych na miesiąc luty. Przypominamy, że dyżury członków Prudnickiej Rady Seniorów odbywają się w każdy drugi i czwarty piątek miesiąca w godz. 10:00-12:00 w Ratuszu Rynek 1 (parter) w Prudniku. W miesiącu lutym dyżury zaplanowane są na dni 9 i 23 luty.