• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Godziny handlu w Gminie Prudnik

Rada Miejska w Prudniku uchwaliła w dniu 30 listopada 2017 r. uchwałę Nr XVLIII/745/2017 w sprawie ustalania dni i godzin otwierania oraz zamykania placówek handlu detalicznego, zakładów gastronomicznych i zakładów usługowych dla ludności na terenie Gminy Prudnik. Uchwała została opublikowana w Dzienniku Urzędowym Województwa Opolskiego w dniu 7 grudnia 2017 r. poz. 3041 i weszła w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia. W załączeniu treść niniejszej uchwały.

http://bip.prudnik.pl/download/attachment/42928/745-uchwala-rady-miejskiej-w-prudniku-nr-xlviii-745-2017-z-dnia-30-listopada-2017-r-w-sprawie-ustalania-dni-i-godzin-otwierania-oraz-zamykania-placowek-handlu-detalicznego-zakladow-gastronomicznych-i-zakladow-uslugowych-dla-ludnosci.pdf