• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Ustalenia w sprawie przebudowy mostu

W ubiegłym tygodniu Burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych spotkał się z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Starostą Prudnickim w sprawie przebudowy mostu w ciągu ulicy Batorego.

Na spotkaniu ustalono, że most w celu przebudowy zostanie zamknięty w okresie od ostatniego tygodnia kwietnia 2018 r. i będzie nieczynny do co najmniej połowy września 2018 r. Starosta Prudnicki Radosław Roszkowski zadeklarował, iż poczyni starania, aby do czasu zamknięcia mosty zakończona została przebudowa ul. Kolejowej. Gmina Prudnik ogłosiła przetarg na „Budowę drogi pomiędzy ul. Kochanowskiego i Kolejowej wraz z mostem tymczasowym nad rzeką Prudnik”. Otwarcie ofert ma nastąpić 22 grudnia, a planowany termin zakończenia inwestycji 20 kwiecień 2018r.

Most przy ul. Batorego w Prudniku