• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Prudnik nagrodzony Symbolem 2017

Miło nam poinformować, iż nasze miasto zostało docenione poprzez uzyskanie tytułu Symbolu Polskiej Samorządności 2017 w promocyjnym programie prowadzonym od siedmiu lat przez Redakcję "Monitora Biznesu", niezależnego dodatku do "Rzeczypospolitej" oraz "Monitora Rynkowego", niezależnego dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej".

 

Kapituła zwróciła szczególną uwagę na otwartość władz Prudnika na najlepsze możliwości rozwoju oraz mądre czerpanie inspiracji z najważniejszych i najpiękniejszych kart historii miasta, starając się budować przyszłość w nowoczesnym i odpowiedzialnym stylu. W kapitule nagrody zasiadają m.in. Henryk Warkocz, prezes TÜV Nord Polska oraz wieloletni poseł i działacz samorządowy dr Jan Rzymełka.

Uroczysta gala na, której wręczone zostały nagrody Symbol 2017 odbyła się 24 listopada w Katowicach. Uhonorowano najlepsze i najbardziej symboliczne podmioty świata biznesu, nauki i samorządów, takie, których działalność jest sumą doświadczenia, mądrych decyzji i odpowiedzialności społecznej, oraz długofalowej polityki działania. Obok Symboli wręczono również EkoSymbole 2017 – nagrodę za szczególną dbałość o środowisko i zrównoważony rozwój. 

Nagrodę odebrał Burmistrz Prudnika – Franciszek Fejdych.