• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Tydzień Przedsiębiorczości w Prudniku

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości ŚTP, to międzynarodowa inicjatywa promująca świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowania inicjatyw biznesowych. Organizowany jest od 2008 roku w ponad 160 państwach na całym świecie. Co roku w listopadzie, od dziesięciu lat, instytucje, firmy organizują spotkania, szkolenia, warsztaty - pomagając zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania działalności gospodarczej, negocjowania, budowania własnej marki oraz wiele innych przedsięwzięć.

 

W Prudniku w dniach 14-16 listopada 2017 r. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik postanowiła zorganizować spotkania dedykowane w głównej mierze młodym osobom.

 

14.11.2017 r. godzina 11.00

Sala widowiskowa POK - Kino "Diana"

"Spotkanie autorskie z Arlettą Ziemian i Andrzejem Wierzbickim"

Arletta Ziemian

Pochodząca z Prudnika, współtwórca Browaru Stu Mostów. Osiągnęła sukces łącząc pasje z dobrym planem na biznes. Produkty Browaru zdobywają medale na najbardziej prestiżowych konkursach. Piwo ART#9 zostało wybrane jednym z najlepszych nowych piw świata 2016. Wraz z mężem laureatka wielu nagród, m.in. Ludzie Roku we Wrocławiu 2015, 30 Najbardziej Kreatywnych Wrocławian 2017.

Andrzej Wierzbicki

Pochodzący z Prudnika, założyciel największej w Europie polskiej Akademii fryzjerskiej WS ACADEMY, mającej swoje lokalizacje m.in. w Anglii, Irlandii i Holandii. Od wielu lat prowadzący program telewizyjny "Ostre Cięcie" w stacji TTV, twórca profesjonalnej linii kosmetyków do włosów WS ACADEMY oraz właściciel wrocławskiej restauracji Lwia Brama2.

 

15.11.2017 r. godzina 11.00

Sala widowiskowa POK - Kino "Diana"

„Myśleć jak milioner”

 Wykład poprowadzi Pan Grzegorz Rippel - trener, coach i doradca zawodowy, właściciel firmy Illustro.

 

16.11.2017 r.

„Bliższe poznanie procesu produkcji”

Zwiedzanie zakładu produkcyjnego Henniges Automotive Prudnik.

Wydarzenia organizowane w ramach ŚTP są bezpłatne, jednakże z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie udziału!

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest:

Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik

e-mail: promocja@prudnik.pl

tel. 77 437 66 55

 

PLAKAT-page-001.jpeg