• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Uroczyste otwarcie nowej sieci węzłów cieplnych

W dniu 27 października 2017 r. odbyło się uroczyste spotkanie w związku z zakończeniem zadania pn. „Likwidacja niskiej emisji w mieście Prudnik w roku 2017 – część I budowa osiedlowej sieci cieplnej przy ul. Łangowskiego, Korfantego, Księdza Koziołka, Smołki, Ligonia i Skowrońskiego w Prudniku”. Realizacja zadania polegała na likwidacji węzła grupowego i likwidacji zewnętrznej instalacji odbiorczej czteroprzewodowej oraz budowie nowej sieci preizolowanej wraz z indywidualnymi węzłami cieplnymi. Zbudowana sieć połączyła nowe dwufunkcyjne węzły cieplne znajdujące się bezpośrednio w blokach spółdzielczych z istniejącą siecią wysokoparametrową. Zabudowanych zostało 18 dwufunkcyjnych węzłów cieplnych bezpośrednio w blokach spółdzielczych oraz w budynku, w którym znajdował się zlikwidowany węzeł grupowy.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali m.in. Burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych i Prezes ZEC Prudnik Sp. z o.o. Stanisław Polasz.