• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017

W ubiegłym tygodniu w Urzędzie Miejskim w Prudniku odbyło się spotkanie związane z organizacją Jarmarku Bożonarodzeniowego. Ustalono harmonogram działań i zadania jakie będą realizowane w najbliższych tygodniach. Jarmark odbędzie się na prudnickim rynku w dniach 8- 10 grudnia.

Organizatorem imprezy jest Gmina Prudnik - Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik.

Podczas trwania imprezy przewidziane są występy artystyczne oraz zabawy dla dzieci i młodzieży. Na terenie jarmarku będą rozlokowane stoiska prezentujące rękodzieło artystyczne, pamiątki, dekoracje świąteczne. Zaprezentowane zostaną potrawy kuchni regionalnej. Odbędzie się też konkurs kulinarny na najlepszą potrawę świąteczną oraz konkurs na najlepszy produkt świąteczny.

Wszyscy, którzy zainteresowani są uczestnictwem w Jarmarku proszeni są o uzupełnienie karty zgłoszeniowej oraz o przesłanie bądź dostarczenie jej do siedziby organizatora Agencji Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik, ul. Rynek 1 (ratusz-parter), 48-200 Prudnik.

Szczegóły dostępne są na stronie Agencji Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik http://www.promocja.prudnik.pl/promocja-tresc-260-jarmark_bozonarodzeniowy.html