• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Rajd Maluchów

Rajd Maluchów.jpeg

"Rajd Maluchów" jest imprezą rodzinną o ponad trzydziestoletniej tradycji. Najważniejsi są tu jednak najmłodsi, dla których co roku organizowany jest festyn pełen niespodzianek i dobrej zabawy. Droga do zabawy nie jest jednak łatwa. Zanim rozpocznie się festyn, uczestnicy przemierzają kilkukilometrową trasę, rozpoczynającą się w prudnickim parku miejskim, prowadzącą przez Górę Kapliczną na teren stadniny koni, malowniczo położonej w miejscowości o nazwie Chocim.

"Rajd Maluchów" jest wydarzeniem, które łączy wspólną zabawą dzieci, ich rodziców i opiekunów. Odbywa się corocznie na przełomie maja i czerwca, a okazją do jego organizacji jest Dzień Dziecka, przypadający 1 czerwca.

Organizatorem tak ważnej dla Prudnika imprezy jest prudnicki oddział PTTK

Najbliższy Rajd Maluchów już 1 czerwca 2013r.

 

"Rajd Maluchów" w obiektywie (fot. PTTK Prudnik):

 

 

 

Zapisy:

PTTK Oddział Sudetów Wschodnich, 48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 56, tel. 77 4363941, http://www.prudnik.pttk.pl .

Prudnicki Ośrodek Kultury, 48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 3, tel. 77 4363396, http://www.pok-prudnik.pl .