• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

I sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej

W czwartek 19 stycznia odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej. Podczas inauguracyjnej sesji Rady wybrane zostało jej Prezydium. Młodzież wykazała się dużą umiejętnością współpracy i zaangażowaniem. W wyniku przeprowadzonego tajnego głosowania przewodniczącą została Agata Skokuń z ZS Rolnik, wiceprzewodniczącą Karolina Tomczyszyn z CKZiU, natomiast funkcję sekretarza objęła Agnieszka Wojciechowska z PG nr 1.

Inicjatorem powołania Młodzieżowej Rady jest Stowarzyszenie Europa Iuvenis, które stwarza młodzieży możliwość brania udziału w licznych projektach, warsztatach i szkoleniach.

Kadencja MRM trwa 2 lata.

W przeszłości funkcjonowała już Młodzieżowa Rada Miejska w Prudniku, a jej członkowie skutecznie włączają się w życie społeczne naszej gminy.