• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

„Głową sięgnę gwiazd”

Burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych wyróżnił najlepszych uczniów i sportowców prudnickich szkół oraz laureatów wojewódzkich i ogólnopolskich konkursów i olimpiad. Po przemówieniach, Burmistrz Prudnika wraz z panią Dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania Marią Strońską oraz Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Rady Miejskiej w Prudniku Zofią Zeprzałką-Krzemień  pogratulowali uczniom wyróżniającym się w nauce i sporcie oraz wręczyli puchary, dyplomy i drobne upominki. Podziękowano także nauczycielom, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesów wyróżnionych uczniów.

Spotkanie umiliły występy klasy 1 „a” ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Prudniku.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów w przyszłym roku szkolnych, a na nadchodzące wakacje samych słonecznych dni i radosnych, bezpiecznych chwil.