• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

"Pudełko życia"

Pudełko życia

Jak informowaliśmy Państwa wcześniej, Urząd Miejski w Prudniku wznowił akcję społeczną skierowaną do osób chorych, starszych i samotnych pn. „Pudełko życia”. Akcja zakłada umieszczenie w domowej lodówce specjalnego, oklejonego pudełka z kartą informacyjną zawierającą istotne dla życia chorego informacje takie jak: numer telefonu do bliskich, leki, które przyjmuje, schorzenia na jakie cierpi itp. Informacje te są konieczne do podjęcia odpowiedniej i sprawnej interwencji medycznej w sytuacji, gdy z osobą brak jest kontaktu lub gdy w domu nie ma osób, które mogłyby udzielić odpowiedniej informacji.

Osoby zainteresowane akcją, które zgłoszą się do Urzędu Miejskiego w Prudniku przy ul. Kościuszki 3 (Biuro Obsługi Interesanta lub pokój nr 114), otrzymają BEZPŁATNIE pakiet zawierający:
- pudełko
- kartę informacyjną do samodzielnego wypełnienia
- arkusz z naklejkami na lodówkę.

Informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer tel. 77 40 66 207.