• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Konferencja prasowa dotycząca włączenia do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej hal po byłym ZPB Frotex

Franciszek Fejdych, Katarzyna Czochara, Jerzy Czerwiński podczas konferencji prasowej dotyczącej włączenia do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej hal po byłym ZPB Frotex

Z okazji włączenia do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej hal po byłym ZPB Frotex, w dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa Posłanki na Sejm RP Pani Katarzyny Czochary,  Burmistrza Prudnika Franciszka Fejdycha oraz Senatora RP Pana Jerzego Czerwińskiego.
Uczestnicy konferencji informując o włączeniu hal do Specjalnej Strefy Ekonomicznej, podkreślali konieczność zgodnego działania na rzecz  społeczności Gminy Prudnik.  
Burmistrz Prudnika podziękował Pani Poseł i Panu Senatorowi za  zaangażowanie  i skuteczność   w przyspieszeniu decyzji o rozszerzeniu Strefy.
Z datą 29 grudnia ukazało się Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2016 roku w sprawie włączenia do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej hal po byłym ZPB Frotex, których właścicielem jest Gmina Prudnik. Od tego momentu  obszar prudnickiej podstrefy (przy ulicy Przemysłowej i Nyskiej) wynosi łącznie 16,09 ha.

Gmina Prudnik zaprasza do lokowania inwestycji na nowym obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Podstrefie PRUDNIK.

 

Franciszek Fejdych, Katarzyna Czochara, Jerzy Czerwiński podczas konferencji prasowej dotyczącej włączenia do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej hal po byłym ZPB Frotex