• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Konferencja prasowa dotycząca włączenia do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej hal po byłym ZPB Frotex

Konferencja 2.jpeg

Z okazji włączenia do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej hal po byłym ZPB Frotex, w dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa Posłanki na Sejm RP Pani Katarzyny Czochary,  Burmistrza Prudnika Franciszka Fejdycha oraz Senatora RP Pana Jerzego Czerwińskiego.
Uczestnicy konferencji informując o włączeniu hal do Specjalnej Strefy Ekonomicznej, podkreślali konieczność zgodnego działania na rzecz  społeczności Gminy Prudnik.  
Burmistrz Prudnika podziękował Pani Poseł i Panu Senatorowi za  zaangażowanie  i skuteczność   w przyspieszeniu decyzji o rozszerzeniu Strefy.
Z datą 29 grudnia ukazało się Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2016 roku w sprawie włączenia do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej hal po byłym ZPB Frotex, których właścicielem jest Gmina Prudnik. Od tego momentu  obszar prudnickiej podstrefy (przy ulicy Przemysłowej i Nyskiej) wynosi łącznie 16,09 ha.

Gmina Prudnik zaprasza do lokowania inwestycji na nowym obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Podstrefie PRUDNIK.

 

Konferencja.jpeg