• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

W grupie siła

Podpisanie porozumienia partnerskiego przez Burmistrza Prudnika Franciszka Fejdycha

W Starostwie Nyskim burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych, wraz z 14 przedstawicielami gmin i powiatów, podpisał porozumienie partnerskie w związku z zamiarem przystąpienia do projektu pn. „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie Subregionu Południowego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Łączne dofinansowanie dla wszystkich partnerów wyniesie 10 800 000 zł. Możliwa kwota do uzyskania przez Gminę Prudnik to 600 000 zł. Pieniądze, które pozyska Gmina Prudnik z projektu będą przeznaczone na termomodernizację byłej szkoły podstawowej przy ul. Traugutta na potrzeby przyszłej siedziby OPS.
Wraz z Gminą Prudnik do porozumienia przystąpili m.in. Powiat Nyski, jako Lider Partnerstwa, Powiat Prudnicki, Powiat Głubczycki i 10 gmin.