• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Sesja Prudnickiej Rady Seniorów w dniu 14 grudnia 2016r.

W Urzędzie Miejskim w Prudniku odbyło się kolejne posiedzenie Prudnickiej Rady Seniorów. Na sesję  zaproszony został Burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych.
Radni podczas obrad podsumowali swoją działalność za II półrocze 2016 roku. W tym czasie uczestniczyli: w II Forum Opolskich Rad Seniorów (8 i 9 lipca 2016 r.), w posiedzeniu rad seniorów w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego ( 20 września 2016 roku) w II kadencji Obywatelskiego Parlamentu Seniorów w Warszawie (3 października 2016 r.).
Od 28 października 2016 roku uruchomiono dyżury, które pełnione są przez członków Prudnickiej Rady Seniorów w Ratuszu.
W dyskusji  Radni pytali Burmistrza o przyszłość Domu Dziennego Pobytu, możliwość wprowadzenia ulg dla seniorów 65+ przy zakupie biletów do kina, a także możliwość udziału członków Prudnickiej Rady Seniorów w tworzeniu Strategii dla miasta Prudnika. Podczas sesji Radni wystosowali petycję dotyczącą objazdu na czas remontu mostu przy ul. Batorego. Pani Regina Sieradzka na koniec pochwaliła działalność Straży Miejskiej w Prudniku.

Sesja2.jpeg

Sesja.jpeg