• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Ferie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

Ferie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Prudniku rozpoczną się od zajęć piłki nożnej dla dzieci szkół podstawowych (od klasy pierwszej do klasy piątej) organizowanych w hali sportowej. Pierwsze spotkanie już w poniedziałek, 1 lutego. Kolejne odbywać się będą codziennie, z wyjątkiem weekendów, od godziny 9.00 do godziny 12.00.

We wtorek, 2 lutego, w hali sportowej odbędą się pierwsze zajęcia unihokeja, które trwać będą od godziny 12.00 do godziny 14.00. Kolejne zaplanowane zostały na czwartek, 4 lutego, w tych samych godzinach co spotkanie wtorkowe.

Prudnicki basen pływacki w czasie ferii dostępny będzie dla dzieci i młodzieży za złotówkę, od poniedziałku do piątku, od godziny 8.00 do godziny 21.00 oraz soboty od godziny 12.00 do godziny 19.00 (z wyjątkiem godzin zarezerwowanych dla grup zorganizowanych).

W środę, 3 lutego, w hali sportowej odbędzie się Otwarty Turniej Siatkówki. Początek o godzinie 9.30 /zapisy w dniu zawodów na godzinę przed rozpoczęciem/. Turniej organizowany jest bez podziału na kategorie wiekowe i płeć.

We wtorek, 9 lutego, w Centrum Sportowym w Niemysłowicach rozegrany zostanie Turniej Tenisa Stołowego. Kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja oraz open dla młodzieży (dziewcząt i chłopców) i dorosłych (kobiet i mężczyzn). Początek
o godzinie 10.00 /zapisy w dniu zawodów na godzinę przed rozpoczęciem/.

Ferie z prudnickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zakończą się Turniejem Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Prudnika dla chłopców z rocznika 2007. Zawody rozegrane zostaną 13 lutego, w hali sportowej, a ich początek zaplanowany został na godzinę 9.00.

PDFFerie 2016 z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Prudniku.pdf (90,47KB)

ferie 2016 OSiR Prudnik_Strona_1.jpeg