• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Bezpłatne szkolenia dla opolskich – w tym i prudnickich – przedsiębiorców, producentów żywności.

Bezpłatne szkolenia dla opolskich – w tym i prudnickich – przedsiębiorców, producentów żywności.

„Nasz ekoprodukt”

 

Ruszyła właśnie rekrutacja do projektu szkolenia dla opolskich przedsiębiorców - producentów żywności „Nasz ekoprodukt”. W ramach projektu zostanie przeszkolonych blisko 128 pracowników 64 przedsiębiorstw z województwa Opolskiego.

Osoby, które wezmą udział w zajęciach zostaną przeszkolone z zakresu certyfikacji w produkcji ekologicznej (kto?, co ?, jak ? i gdzie ?), pojęcia ekoproduktu (aspekty i cechy ekoprodukcji), rozwoju produktu ekologicznego oraz reklamy i promocji wytworów eko.

Szkolenia odbywać się będą w 5 miastach powiatowych (Prudniku, Strzelcach Opolskich, Brzegu, Kluczbork oraz Opolu).

Popyt na zdrową żywność jest, konkurencja wśród producentów wciąż mała, a zainteresowanie produktami ekologicznymi rośnie.

Warto skorzystać z nadarzającej się okazji i poszerzyć swoją wiedzę.

Wystarczy zgłosić się na szkolenie poprzez wypełnienie formularza elektronicznego lub bezpośredni kontakt z Panią Magdaleną Kurowska z biura projektu: email:   , tel 77 452 74 57 lub 77 452 74 58