• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Protokół z dnia 29 września 2015 r. (PO KOREKCIE)

Informujemy, że ze względu na błąd techniczny na stronie drugiej protokołu dokonano jego korekty.

Błąd polega na tym, że dla  zadania Nr 9 w głosowaniu tradycyjnym zaliczono pomyłkowo 90 głosów oddanych faktycznie na zadanie Nr 8.

 Po zmianie w części  III ust.  1 protokołu liczba głosów oddanych w sposób tradycyjny dla zadania Nr 9 - Budowa samoobsługowej stacji technicznej naprawy rowerów IBOMBO na Osiedlu Jesionowe Wzgórze w Prudniku wynosi 5.

Natomiast w części  III ust.  2 protokołu liczba głosów oddanych w sposób tradycyjny dla zadania Nr 8 - Remont stolarki okiennej i drzwiowej w Publicznym Przedszkolu w Mieszkowicach wynosi 103.

Zmiana części  III ust.  1 zadanie  Nr 9 - Budowa samoobsługowej stacji technicznej naprawy rowerów IBOMBO na Osiedlu Jesionowe Wzgórze w Prudniku spowodowała zmianę kolejności zadań  od pozycji 8 -10.

Osoby zainteresowane przedstawioną powyżej korektą  mają możliwość zapoznać się z protokołami głosowania w punktach głosowania na terenie Gminy Prudnik codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 w Urzędzie Miejskim w Prudniku pokój  Nr 120.

 

Za zaistniałą pomyłkę przepraszamy.

skanowanie0001.jpeg

skanowanie0001.jpeg

skanowanie0003.jpeg