• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

II Memoriał im. Stanisława Szozdy już 29 sierpnia!

W zmaganiach uczestniczyć będą zawodnicy i zawodniczki z wszystkich kategorii wiekowych. Rywalizacja będzie prowadzona na rundzie o długości 1,6 kilometra, a najwięcej, 30 razy (48km), przejedzie ją elita mężczyzn. 

W Kryterium ulicznym – Mistrzostwa Prudnika w kategoriach dzieci i młodzież mogą wziąć udział wszyscy chętni.

 W kategoriach dla dorosłych startować mogą zawodnicy posiadający licencje sportowe, aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie OC i NW.

Zgłoszenia należy przesyłać do 28 sierpnia na e-mail: osir-prudnik@wp.pl, na nr fax 77436 21 08 lub w dniu zawodów Biuro Wyścigu - Prudnik Rynek 1 - Ratusz Miejski od godz. 8.

Kategorie Młodziczka, Młodzik, Juniorka młodsza, Junior młodszy będą punktować na co czwartym okrążeniu 5,3,2,1 pkt, a na pozostałych 2,1 pkt. Pozostałe kategorie (poza najmłodszymi kategoriami, gdzie liczy się kolejność na mecie) będą zdobywać punkty zgodnie z kluczem 10,6,4,2 pkt na ostatniej rundzie, 5,3,2,1 na co piątej i 2,1pkt na pozostałych. 

Poniżej do pobrania pełny regulamin zawodów, oraz wzór zgody rodziców.

PDFMem._Szozdy_29.08.2015.pdf (1,97MB)

DOCzgoda_rodzicow_1_2.doc (26,00KB)

 

 

Fot. W.Steć