• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Nowa strona internetowa OSiR

Z początkiem lipca 2015 roku uruchomiona została nowa strona  internetowa OSiR Prudnik. Odświeżona została grafika, a program strony dostosowany do urządzeń mobilnych.

Na  nowej stronie Ośrodka Sportu i Rekreacji  zamieszczane będą wszystkie aktualne informacje o jednostce, pracy, a przede wszystkim organizowanych zawodach, zabawach, konkurencjach. Będą wyniki, regulaminy, tabele i mnóstwo zdjęć. Ważnym elementem jest dostosowanie  strony internetowej do urządzeń mobilnych. Teraz nie tylko na komputerach, ale również tabletach i smartfonach można  będzie przeczytać  o tym, co ciekawego w dziedzinie sportu dzieje się w naszej gminie.

Już teraz zapraszamy do częstego odwiedzania nowej strony OSiR  pod adresem  www.osirprudnik.pl i dodania  witryny do ulubionych.

OSiR Prudnik jest już również na Facebooku https://www.facebook.com/osirprudnik.