• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Prudnik promuje turystykę na targach turystycznych w Polsce i Czechach

Pierwszy kwartał 2015 roku to dla Prudnika czas prezentacji podczas targów turystycznych zarówno po stronie polskiej, jak i czeskiej.  W lutym wzięliśmy udział w targach turystycznych w Pradze i Wrocławiu. Marzec to czas prezentacji oferty turystycznej podczas imprez targowych w Ostrawie i Katowicach.

Targi "Holiday World" w Pradze to doroczny przegląd ofert regionów turystycznych oraz biur podróży, w którym Prudnik bierze udział dzięki współpracy z Krnovem, naszym czeskim miastem partnerskim. Podobną okazję do prezentacji oferty turystycznej mamy podczas imprezy targowej w Ostrawie, która zakończyła się w niedzielę. Oba wydarzenia to dla nas okazja do prezentacji oferty turystycznej po stronie czeskiej, a dzięki współpracy partnerskiej wyjazdy do Pragi i Ostrawy były dla nas wyjątkowo korzystne finansowo.

Udział w targach organizowanych po stornie polskiej, w których na nasze zaproszenie uczestniczy miasto Krnov, odbywa się w ramach budżetu dla działań promocyjnych Agencji Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik. Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu, które odbyły się końcem lutego są dla Prudnika znaczącym elementem promocji atrakcji turystycznych w regionie sąsiadującym
z Opolszczyzną. Podobnie czekające nas targi turystyczne Glob w Katowicach (odbędą się w dniach 28-30.03.2015r.), które zakończą działania związane z udziałem w turystycznych imprezach targowych.

 

 

Spotkanie przedstawicieli samorządów Prudnika i Krnova podczas targów turystycznych we Wrocławiu..jpeg

Spotkanie przedstawicieli samorządów Prudnika i Krnova podczas targów turystycznych we Wrocławiu - luty 2015

(na zdjęciu: Franciszek Fejdych burmistrz Prudnika, Jan Krkoška místostarosta Krnova, Pavlína Říhová naczelnik Wydziału Szkolnictwa, Kultury i Sportu Krnova, Monika Vyležíková naczelnik Wydziału Ruchu Turystycznego Krnova oraz Alina Foryś z-ca kierownika Agencji Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik)