• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Zgłoszenia do II edycji konkursu "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim"

Szanowni Państwo,

informuję, iż trwa II edycja konkursu fotograficznego "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim". Konkurs jest organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w partnerstwie z biurem Danuty Jazłowickiej - Posłanki do Parlamentu Europejskiego.

Celem konkursu jest przedstawienie efektów wdrażania funduszy europejskich w województwie opolskim oraz promocja funduszy europejskich poprzez popularyzację prac konkursowych wsród mieszkańców województwa opolskiego.

Prace do konkursu można zgłaszać do 30 września 2014r. Wszystkie informacje nt. Konkursu oraz Regulamin można odnaleźć na stronie www.konkurs-foto.opolskie.pl.   

Zachęcamy do zgłaszania swoich prac do Konkursu!

PDFPlakat.pdf (165,83KB)