• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Inspiracje Kobiety

Dyrektor Muzeum Ziemi Prudnickiej i Dyrektor Muzeum Regionalnego w Głogówku zapraszają na podwójny wernisaż prac Anny Marii Rusinek. Przedsięwzięcie „Inspiracje kobiety” realizowane przez obie instytucje jest wędrówką po twórczości A.M. Rusinek - absolwentki wydziału Malarstwa Instytutu Sztuki w Krakowie, mieszkającej i tworzącej w Imielinie koło Katowic.
Otwarcie wystawy KOBIETY odbędzie się w czartek 13.03.2014 r. o godz. 18:00 w Muzeum Regionalnym w Głogówku – Baszta, przy ul. Słowackiego 1w Głogówku.
Otwarcie wystawy INSPIRACJE odędzie się w piątek 14.03.2014 r. o godz. 18:00 w Muzeum Ziemi Prudnickiej – Arsenał, przy ul. Bolesława Chrobrego 5 w Prudniku.
Ekspozycję w Prudniku i Głogówku można zwiedzać do 30 kwietnia 2014 r.

noname.jpeg