• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

XVIII Targi Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter - Region Dom i Ogród

Prowadzisz firmę w branży budowlanej? Zajmujesz się architekturą wnętrz? Projektujesz ogrody? Już dziś pomyśl o prezentacji podczas prudnickich Targów Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter - Region „Dom i Ogród”.

Drugi wrześniowy weekend 2013r., w prudnickiej hali sportowej OSiR, zmieni się w niezwykłe spotkanie branż związanych z budową oraz wyposażeniem domu, a także zagospodarowaniem ogrodu. W dniu 13 września rozpocznie się prezentacja materiałów budowlanych, armatury przemysłowej i sanitarnej, stolarki okiennej i drzwiowej, kafli, paneli i desek podłogowych, mebli ogrodowych, rozwiązań teleinformatycznych, i wielu innych.  

Dostęp do szerokiej grupy odbiorców, dogodne warunki prezentacji oraz możliwość nawiązania współpracy,  to główne zalety prezentacji podczas Targów Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter – Region „Dom i Ogród”.

Nie czekaj, zgłoś swój udział już dziś.  

PDFKarta zgłoszeniowa - Targi Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter - Region Dom i Ogród 2013.pdf (2,59MB)

 

Zgłaszając swój udział w Targach, Wystawcy zobowiązują się do zwrotu, na podstawie umowy zawartej z Organizatorem, kosztów wytyczenia oraz przygotowania stoiska w wysokości:

  1. w hali                                    - 20,00 zł netto + 23%VAT za 1 m²
  2. taras lub murawa               -   10,00 zł netto + 23%VAT za 1 m²

Finaliści i wyróżnieni edycji XVII Targów zwolnieni są z opłat za wyznaczenie i przygotowanie stoiska o powierzchni do 15 m².

 

Szczegółowych informacji udziela:

Alina Foryś - Zastępca Kierownika ds. Promocji / Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik, 48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 3.

Tel. +4877 4066263, fax +4877 4066228, e-mail: alina.forys@prudnik.pl lub promocja@prudnik.pl.

 

Organizatorem Targów Przedsiębiorczości i Rzemiosła Inter - Region "Dom i Ogród" jest Gmina Prudnik.