• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Fundacja Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych jako Regionalna Instytucja Finansująca oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone aplikowaniu o dofinansowanie w ramach działania:

 

8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

 

 Termin: 19 lutego 2013 r. godz. 10⁰⁰ -  sala nr 21


Miejsce: Fundacja Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych
ul. Słowackiego 10, 45-364 Opole

 

Tematyką spotkania będą zasady aplikowania o środki w ramach Działania 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej w 2013 roku.

 

Rejestracja uczestników prowadzona będzie do 15 lutego 2013 r. do godz. 15.00. Liczba miejsc jest ograniczona. W celu rejestracji prosimy o przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, telefon kontaktowy) na adres e-mail: . W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z panią Agatą Musioł, nr tel. 77/4232895.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.