• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Łące Prudnickiej

Położenie, oznaczenie nieruchomości

Księga wieczysta KW Nr OP1P/00029833/3 - nieruchomość niezabudowana położona w Łące Prudnickiej, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków na mapie nr 5 - obręb Łąka Prudnicka - jako działka nr 474 o pow. 0,4435 ha - RIIIa właściciel Gmina Prudnik.

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Łące Prudnickiej w sąsiedztwie terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, gruntów rolnych w I linii zabudowy względem głównej ulicy wiejskiej. Dojazd do nieruchomości dogodny, uzbrojonie w energię elektryczną, wodę i kanalizację w głównej ulicy wiejskiej - działce nr 777/1.

Stan zagospodarowania - w części przeznaczonej pod zabudowę  - działka niezabudowana, porośnięta trawą i kilkoma drzewami owocowymi i ozdobnymi, działka od frontu ogrodzona płotem z siatki w ramkach wspartych na słupkach murowanych, w części rolnej  - teren uprawniany rolniczo, w granicy linii energetycznej napowietrznej. Nieruchomość wolna od obciążeń.

Sposób zbycia - sprzedaż

Cena wywoławcza brutto - 50.000,00 zł

Wysokość wadium brutto - 5.000,00 zł.