• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Wręczenie Laurów Umiejętności i Kompetencji 2012

9 stycznia 2013 r. w sali Filharmonii Opolskiej odbyło się uroczyste wręczenia Laurów Umiejętności i Kompetencji 2012. Po raz trzynasty  Opolska Izba Gospodarcza nagrodziła firmy, instytucje i menedżerów Srebrnymi, Złotymi i Platynowymi Laurami. 

Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii Kultura przypadł Prudnickiemu Ośrodkowi Kultury. Nagrodę odebrał dyrektor  Ryszard Grajek. 

Złoty Laur w kategorii kultura przyznawany jest za  wysoki poziom artystycznych dokonań, ponadregionalny i międzynarodowy zakres działań, umiejętność dostosowania się do warunków gospodarki rynkowej i sukcesy na tym polu, pozyskiwanie przychylnych recenzji, opinii krytyków i mediów.

DSC_8446.jpeg DSC_8482.jpeg DSC_8506.jpeg DSC_8510.jpeg DSC_8516.jpeg DSC_8518.jpeg