• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Odkrywamy pogranicze

W czwartek, 15 grudnia, w Willi Franklów w Prudniku odbyło się spotkanie podsumowujące polsko – czeski projekt pod nazwą „Odkrywamy Pogranicze”.

Projekt realizowany przez Prudnik we współpracy z czeskim miastem Bruntal, pozwolił nam na przygotowanie trzech trójjęzycznych publikacji promujących architekturę oraz walory turystyczne gminy. Materiały promocyjne wykonane zostały na nasze zlecenie przez Agencję Wydawniczą „Paj – Press” z Tomaszowa Mazowieckiego, w łącznej ilości dwudziestu pięciu tysięcy egzemplarzy, a wykorzystywane będą w promocji turystycznej. 

Miasto Bruntal, w ramach projektu, opracowało materiały promocyjne, przeprowadziło warsztaty edukacyjne oraz wykonało budki dla ptaków i tablice informacyjne umieszczone w parku miejskim.

CZPLlogo.jpeg

 Projekt pod nazwą „Odktywamy pogranicze”  jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa. PRZEKRACZAMY GRANICE