• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Burmistrz Prudnika informuje mieszkańców Gminy Prudnik, że zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można oddawać w siedzibie Zakładu Usług Komunalnych Jednoosobowa Spółka Gminy z o.o. mieszczącej się przy ulicy Przemysłowej 1 w Prudniku.
Natomiast niepotrzebne i przeterminowane leki nieodpłatnie można pozostawić w oznakowanych pojemnikach znajdujących się w 3 aptekach na terenie Miasta Prudnika:
1. Apteka Prywatna Jadwiga. Jaskowska – ul. Rynek 14, 48-200 Prudnik
2. Apteka "Medicus" ‎- ul. Kościuszki 15, 48-200 Prudnik (tymczasowo nieczynne)
3. Apteka Wilk Elżbieta i Bogdan - ul. Łangowskiego 2, 48-200 Prudnik

Punkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnych tzw. „gniazda” składające się z trzech pojemników na: papier, szkło, tworzywo sztuczne - na terenie miasta Prudnik są ogólnodostępne. Działają bez ograniczeń czasowych (przez całą dobę).