• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Nieruchomość zabudowana położona w Prudniku przy ulicy Słowackiego 10

Położenie, oznaczenie nieruchomości
Księga wieczysta  Kw Nr  OP1P/00003346/4 -nieruchomość zabudowana położona w Prudniku   przy ul. Słowackiego 10, oznaczona  w ewidencji gruntów i budynków na mapie nr 1 – obręb Prudnik    – jako działka  nr 769/84 o pow.  0,0411 ha   – B, właściciel Gmina Prudnik.


Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym   w zabudowie szeregowej – skrajny segment czterosegmentowego budynku mieszkalnego oraz obiektem gospodarczym – komórka gospodarczą,  zlokalizowana  w strefie pośredniej miasta.

W części niezabudowanej działka stanowi  podwórko przydomowe i  ogród. Od strony frontowej – ulicy Słowackiego urządzone jest wejście do budynku mieszkalnego. Teren nieruchomości jest ogrodzony. Dojazd do nieruchomości korzystny – droga gruntowa urządzona o nawierzchni asfaltowej  - ulica Słowackiego. Lokalizacja nieruchomości-korzystna, bezpośrednie sąsiedztwo terenów  zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Przedmiotowa nieruchomość jest uzbrojona w następujące elementy infrastruktury technicznej : sieć wodociągową, kanalizacyjną, gazową  i energetyczną. Budynek mieszkalny położony na nieruchomości jest obiektem zrealizowanym w technologii tradycyjnej, jednokondygnacyjnym z poddaszem użytkowym-mieszkalnym, częściowo podpiwniczonym, przykrytym dachem dwuspadowym-mansardowym
o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej. Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego -89,10m2 , w tym powierzchnia użytkowa parteru – 46m2 , poddasza – 43,10m2.

Instalacje wewnętrzne:

- instalacja wodna – jest

- instalacja elektryczna – jest

- instalacja kanalizacyjna – jest

- instalacja gazowa – jest

- ogrzewanie – C.O. lokalne.

Nieruchomość wolna od obciążeń.


Cena wywoławcza w przetargu - 110 000,00 zł

IMG_0363.jpeg

IMG_0366.jpeg

IMG_0375.jpeg

IMG_0378.jpeg

IMG_0379.jpeg

IMG_0381.jpeg