• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Nieruchomość zabudowana położona w Prudniku przy ulicy Kościuszki 59

Położenie, oznaczenie nieruchomości

Księga wieczysta  Kw Nr  OP1P/00002729/    – nieruchomość zabudowana położona w Prudniku przy ulicy Kościuszki 59, oznaczona w ewidencji gruntów
i budynków na mapie nr 2 – obręb Prudnik   – jako działka  nr 1215/60 o pow. 0,0328 ha   – B, właściciel Gmina Prudnik.

Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa, zlokalizowana  w strefie pośredniej miasta, zabudowana  segmentem  budynku mieszkalnego  ( zabudowa bliźniacza )

W części niezabudowanej działka stanowi podwórko przydomowe i ogród. Od strony frontowej – ulicy Kościuszki  urządzone jest wejście do budynku mieszkalnego. Teren nieruchomości jest ogrodzony. Dojazd do nieruchomości korzystny – droga gruntowa urządzona o nawierzchni asfaltowej   - ulica Kościuszki. Lokalizacja nieruchomości -przeciętna, bezpośrednie sąsiedztwo ruchliwej ulicy.

Przedmiotowa nieruchomość jest uzbrojona w następujące elementy infrastruktury technicznej : sieć wodociągową, kanalizacyjną  i energetyczną. Budynek mieszkalny położony na nieruchomości jest obiektem zrealizowanym w technologii tradycyjnej, jednokondygnacyjnym z poddaszem użytkowym-mieszkalnym, częściowo podpiwniczonym, przykrytym dachem dwuspadowym-mansardowym
o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej. Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego -50,80m2 , w tym powierzchnia użytkowa parteru – 40,70m2 , poddasza -  10,10m2 .

Instalacje wewnętrzne:

- instalacja wodna – jest

- instalacja elektryczna – jest

- instalacja kanalizacyjna – jest

- ogrzewanie – piecowe.

Nieruchomość wolna od obciążeń.


Sposób zbycia. - sprzedaż

 

IMG_0350.jpeg

IMG_0352.jpeg

IMG_0357.jpeg