• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Europejski Tydzień Turystyki Rowerowej Prudnik 2010

 

W piątek, 26 września 2008r. rozpoczęła się oficjalna część wizyty przedstawicieli Europejskiej Unii Turystyki Rowerowej (Union Europeenne de Cyclotourisme), którzy przebywali w Prudniku w związku z planowaną na 2010 rok organizacją na terenie gminy Prudnik Europejskiego Tygodnia Turystyki Rowerowej oraz Centralnego Zlotu Turystów Kolarzy PTTK. Delegacja liczyła 5 członków, w tym prezydenta UECT. Gośćmi spotkania byli także przedstawiciele zrządu głównego PTTK w Warszawie, przedstawiciele prudnickiego PTTK oraz reprezentanci Prudnika.

 

Wizyta koncentrowała się na prezentacji walorów turystycznych i krajoznawczych Prudnika oraz prezentacji koncepcji organizacji Europejskiego Tygodnia Turystyki Rowerowej. Goście mieli także okazję przekonać się o walorach gminy podczas krótkiej wizyty w terenie.

Sobota, 27 września była dniem podsumowań i oceny przedstawionej dzień wcześniej koncepcji. Obecnie wiemy już, że gmina Prudnik oceniona została pozytywnie, a wszystkim podmiotom zaangażowanym w realizację Europejskiego Tygodnia Turystyki Rowerowej w Prudniku w 2010r. pozostaje kontynuować rozpoczetą pracę.

 

 

100_7035.jpeg 100_7032.jpeg 100_7039.jpeg

Uczestnicy spotkania dot. organizacji Europejskiego Tygodnia Turystyki Rowerowej w Prudniku