• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Delegacja miasta Northeim z wizytą w Prudniku

 

Końcem czerwca 2008r. wizytę w Prudniku złożyli przedstawiciele naszego miasta partnerskiego - Northeim (Niemcy), wśród których znajdował się burmistrz tego miasta - Harald Kühle - po raz pierwszy goszczący na naszym terenie.

 

Wizyta posłużyła omówieniu kolejnych kroków wzajemnej współpracy obu miast w zbliżających się miesiącach. Ponadto przedstawiciele Northeim uczestniczyli w obchodach Dni Prudnika oraz uroczystościach związanych z zakończeniem roku szkolnego, przygotowanych przez prudnickie szkoły.

Obecnie w Northeim odbywają się międzynarodowe warsztaty artystyczne, w których udział bierze prudnicka grupa wokalna oraz plastycy reprezentujący szkoły gimnazjalne oraz licea z naszego terenu.

 

CIMG4783.jpeg CIMG4788.jpeg HPIM8233.jpeg

Wizyta przedstawicieli miasta partnerskiego Northeim w Prudniku - czerwiec 2008