• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 414 na odcinku Przysiecz-Dzików

Firma DROG-BUD Sp. z o.o. informuje, że w związku z prowadzonymi robotami drogowymi na drodze wojewódzkiej nr 414 odc. Przysiecz-Dzików zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu (Decyzja nr DIG-1.8022.30.2012)  zamierza wprowadzić zamknięcie drogi. Objazd prowadzony będzie drogą krajową nr 45.