• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Tereny i obiekty inwestycyjne

PODSTREFA WAŁBRZYSKIEJ
SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ  -TERENY INWESTYCYJNE

  PODSTREFA WAŁBRZYSKIEJ
SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ          -
HALE PRODUKCYJNE
strefa.jpeg   hale.jpeg

Tereny inwestycyjne zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy północnej miasta w dzielnicy przemysłowej, bardzo dobrze skomunikowane drogą krajową 41, drogą krajową 40 oraz drogą wojewódzką 414.
[czytaj więcej] 

 

       

Budynki wolno stojące, zlokalizowane w obszarze zabudowy po Zakładzie przemysłu bawełnianego „Frotex”. Obiekty przeznaczone do pełnienia funkcji produkcyjno-magazynowych. Przy obiekcie znajduje się parking. Atrakcyjne powierzchnie w dogodnej cenie.
[czytaj więcej]