• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.
Konsultacje społeczne projektów statutów Sołectw Gminy Prudnik.

19 Października 2017

Informuję, że  na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Prudniku podana została do publicznej wiadomości informacja o rozpoczęciu z dniem  9 października  2017 r. konsultacji społecznych projektów statutów Sołectw Gminy Prudnik.

Konsultacje prowadzone są na podstawie:

-   art. 35. ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2017 r. poz. 1875),

- §2 ust.1 pkt.2 i §3 ust.1 pkt.1 uchwały Nr XXXIII/355/2005 Rady Miejskiej w Prudniku z dnia 18 stycznia 2005 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Gminy Prudnik,

Zainwestuj w Prudniku