Znajdź nas na:

Przechwytywanie.jpeg

baner_dowod_osobisty.png

Logo Programu Rodzina 500+ ..jpeg

karta dużej rodziny.jpeg

opolska karta rodziny i seniora.jpeg

naprawimy to maly.png

logo_ebo.png

epuap2.jpeg

budżet obywatelski logo.jpeg

 • cittaslow.jpeg
 •  
 • baner_partnerstwo.png
   
 • dyzury_aptek_PRUDNIK.jpeg
 • nowe_logo_PIFE_2014_2020_preview.jpeg
 • NFZ_Logo - Kopia3.jpeg
 •  
 •  

 

Ferie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

Ferie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Prudniku rozpoczną się od zajęć piłki nożnej dla dzieci szkół podstawowych (od klasy pierwszej do klasy piątej) organizowanych w hali sportowej. Pierwsze spotkanie już w poniedziałek, 1 lutego. Kolejne odbywać się będą codziennie, z wyjątkiem weekendów, od godziny 9.00 do godziny 12.00.

We wtorek, 2 lutego, w hali sportowej odbędą się pierwsze zajęcia unihokeja, które trwać będą od godziny 12.00 do godziny 14.00. Kolejne zaplanowane zostały na czwartek, 4 lutego, w tych samych godzinach co spotkanie wtorkowe.

Prudnicki basen pływacki w czasie ferii dostępny będzie dla dzieci i młodzieży za złotówkę, od poniedziałku do piątku, od godziny 8.00 do godziny 21.00 oraz soboty od godziny 12.00 do godziny 19.00 (z wyjątkiem godzin zarezerwowanych dla grup zorganizowanych).

W środę, 3 lutego, w hali sportowej odbędzie się Otwarty Turniej Siatkówki. Początek o godzinie 9.30 /zapisy w dniu zawodów na godzinę przed rozpoczęciem/. Turniej organizowany jest bez podziału na kategorie wiekowe i płeć.

We wtorek, 9 lutego, w Centrum Sportowym w Niemysłowicach rozegrany zostanie Turniej Tenisa Stołowego. Kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja oraz open dla młodzieży (dziewcząt i chłopców) i dorosłych (kobiet i mężczyzn). Początek
o godzinie 10.00 /zapisy w dniu zawodów na godzinę przed rozpoczęciem/.

Ferie z prudnickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zakończą się Turniejem Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Prudnika dla chłopców z rocznika 2007. Zawody rozegrane zostaną 13 lutego, w hali sportowej, a ich początek zaplanowany został na godzinę 9.00.

PDFFerie 2016 z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Prudniku.pdf

ferie 2016 OSiR Prudnik_Strona_1.jpeg