• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Spotkanie z przedsiębiorcami

Burmistrz Prudnika Pan Franciszek Fejdych

oraz

Dyrektor Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Prudniku Pan Zbigniew Lachowicz

mają zaszczyt zaprosić na coroczne spotkanie z przedsiębiorcami.

 

Podczas spotkania przedstawicielUrzędu Skarbowego w Prudniku omówi zmiany w podatkach na rok 2016. Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku zaprezentuje ofertę skierowaną do przedsiębiorców, natomiast pracownicy punktu informacyjnego działającego przy Urzędzie Miejskim w Prudniku wskażą możliwość uzyskania wsparcia ze środków unijnych.

 

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 w dniu 15 stycznia 2016 w siedzibie Cechu przy ulicy Łukowej 1.