• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Kondolencje

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Ojca Jana Góry

Zamknęła się piękna i bogata księga wiary i miłości do drugiego człowieka.

Ojciec Jan Góra w 2008 roku wyróżniony tytułem Honorowy Obywatel Gminy Prudnik swoją kapłańską posługą otworzył dla nas  „Skrawek Prudnickiego Nieba”.

Wczoraj w Poznaniu skończył się ziemski etap Jego życia , którego  trwałe ślady pozostają na Ziemi Prudnickiej. Łączymy się w bólu  ze wszystkimi, których poruszyła śmierć Ojca Jana.

 

JAN GÓRA.jpeg

 

Burmistrz Prudnika

Rada Miejska w Prudniku