• PL
  • EN
  • DE

           Opolska Policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających między innymi metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia. Pamiętaj, Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem. Bądź czujny, nie daj się oszukać. Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Cię oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prudnik.

Zakończenie Roku Prymasowskiego

W sobotę 3 października o godz. 9:00 Publiczne Gimnazjum nr 1 w Prudniku zaprasza na X Rodzinny Bieg Prymasowski do Sanktuarium św. Józefa. Tego samego dnia o godz. 17:00 odbędzie się Organowy Koncert Wdzięczności: „Tobie Maryjo w kościele św. Michała Archanioła w wykonaniu Gabrieli Czurlok – organizowany przez Civitas Christiana.

W niedzielę 4 października w Sanktuarium św. Józefa odbędzie się uroczysta Msza św. na zakończenie Roku Prymasowskiego pod przewodnictwem bpa Andrzeja Czai (odpust św. Franciszka).

2015.05. plakat_rok_prymasowski (Kopiowanie).jpeg